568 - Furkapass

CANDELI Luigi SW
DECROUY Gérard (+)
SPEED Kevin NE (1975)
SW (1976)
DEN BLANKEN Arie NE
BIRD Richard SW
LACHAUME Herve
VAN DER WEEL Jaap Jan NE
RICKHAUS Dietrich
SCHUYER Roland SW (1984)
ROVERATO Paolo
TOGNI Giancarlo
WEETERINGS Willem
HUNZIKER Hanspeter NE
Richard van Ameijden NE
BERNARD Patrick
GIRODENGO Rodolphe NE
FEENSTRA Hans
KARLOVITZ Kristof
POST Rob
JANSEN Vivian SW
MAYEUR Raymond(+) NE
VAN HECKE Marnix NE (02-09-1989)
SW (28-08-1993)
MAYEUR Etienne NE
BOYENK Arnold NE
SW
ZENDRERA ZARIQUIEY Fernando
JACQUEMIN Alain NE
BRUFFAERTS Jose NE
LUCAS Eric NE
PHILIPPI Hans
LOS Bart NE
PHILIPPI Lisette
TUSVELD Jos
BACCANELLI Renato NE
FARAZIJN Peter
JACQUEMIN Dominique NE
RADEK Peterek NE
WIEST Juergen NE
PARTHOENS Jean NE
GOBERT Daniel SW
CIRLA Nero
SUCHARDA Pavel
BOSDIJK Rob
VEERMAN Wim SW
NE
VORBERG Thomas SW
DEJACE Jules (+) NE
VAN GINKEL John
KUBELE Petr NE
OOSTRA Ard SW
NE
DE ROUW Ad
MALENKA Peter
HOUBEN Piet
OVERBEEK-Jeroen SW
NAPOLETANO Claudio
KOREVAAR Rens
HOIBOOM Stefan
CORTES Xavier SW
NE
LANJOUW Ger NE
TUBEE Roel NE
DEN ENGELSE Peter SW
OSTORERO Franco NE
NOTTEN Jean-Pierre SW (1997)
NE (1997)
NOTTEN Peter SW
NE
HARTE Vincent
DUIZER Jack NE
BOHUS Igor
BROEX Bart NE
CONTI Jean-Louis SW
CIJSOUW Jakob
LEITNER Ernst NE
GAUTIER Danielle
HANSEN Rob SW
RAFOLS Frederic
TAYLOR Martin
WEIGEND Robert
ESCUER MESTRES Nuria
PRUIJSEN Rolf
VAN DER SLUIJS Herman SW
NE
TARDY Jean-Luc SW
SAINZ-PENA Luis Miguel SW
POUC Jiri NE
DÖBBLER C.
GRAF Dieter
SAMMET Rainer
VOLGER Erik
NIMMEGEERS Stefaan SW
NE
GACON Bernard NE
RUHLMANN Pascal NE
CORNELLI Giuseppe NE
SW
RUHLMANN Jean-Luc
VAN SOOM Ulrik NE
DEMIGUEL Juanjo SW
DEMIGUEL Jesus SW
MONTANI Matteo
SPEICH Mike SW
NE
ANDERSSON Dag NE
POELSTRA PIETER NE
MONTANI Matteo SW
NE
DASSOW Ralf NE
HERNOT Bertrand SW
NE
RINGELENBERG Martin SW
BETTA Enrico SW
CANOVA Marco SW
PONTES Boris SW
NE
SCHOKKER Roelof
HUL Philip SW
CATTANEO Luciano SW
MENARD Michel
FOX Pete
ECKHARDT Alexander
VAN ERTBRUGGEN Bertil SW
VERMEULEN Ward
THEWESSEN Antoine SW
NE
LITERA Alexander
KURLE Jochen
KNORRE Frank NE
ECKERT Walter
LINNERT Heiko SW (2003)
PRZEMYSZAW Wolnik NE
GOLL Marcel SW
CADELANO Didier SW
NE
SCHNEEBERGER Ueli SW
NE
GERLIER Sylvie SW
GERLIER Jean-François SW
MERITET Laurent
NILSON Jerry SW
ROG Leo
REZZONICO Fabio SW
NE
DINOIA Lele
VERMEULEN Paul
MOSER Thomas
VON HEYDEBRECK Anja SW
BARONE Fabio SW
GEBHARD Fischer
TOMCZYK Lukasz
BUSCHMANN Dirk
WULLENWEBER Michael
TITTOR Joerg
MATTER Kuno SW
JARACZ Pawel SW
SEGUY Marc NE
LIEDENBAUM Hugo
VAN DEN BREE Fred SW
BERASATEGUI Ruben SW
NE
ANDEL Zbynek SW
NE
MALY Jan
BRIOLLET Daniel NE (2005)
BERGAGLIO ENZO
BURGER Patrick
Wolfgang Hirsch
BIANCHI Giovanni
RAAIJMAKERS Kaj SW
ALT Dirk NE
BRODOWSKY Karl NE
OLDEMAN Gerrit-Rudolf SW
NE
SANTA Enzo SW
NE
BRUNETTI Gabriele NE
TALLOEN Esteban SW
NE
VAN HERZEELE Johan SW
CUCCONI Gianni
CASOLARI Bortolomeo
MURATORI MAURO
MAGGIONI Roberto
MOCCIA Carmine
CERUTI Luigi
STARING Richard NE
KUTEK Jaroslav
GODDIJN Oscar
GALAJDA Jan
MARIANI Danilo
GESSAGHI Mario
ANDELT Radek SW
NE
LAMY Michel
BUEHRER Reinhard
RECKHAUS Juergen(+) SW
NE
ADVOCAAT Remko
MEESTER Robert SW
NE
SZABO Sandor
PILLIS Csilla
Toth Laszlo Krisztian
DIESEL Mark
TIJHUIS Luc SW
NE
VOS Paul SW
NE
FOUQUES Patrice NE
PEREBOOMS Luc SW
NE
DOBBELER Floris
CASTAGNOLI Giordano SW
LEUFKENS Jos
ALBERINI Enrico
OVERBEEK Erik
HOCHULI Olivier SW
NE
RONCONI Davide
LETSOC Valis
SUPLICZ Ferenc
KROL Thomas NE
HINK Mark SW
OPOLECKY Hynek SW
NE
BENOIT Georges
RADERMACHER Michael
Mareèek Radek
HESSE Daniel
LESCHANZ Roland
WEIBEL Mark NE
FULLIN Danilo SW
THOMAS Sam
LABOUR Thierry
SASTRE CANDIL Carlos
VAN DEN BROEK Peter SW
HUBERS Niels
GREGORI Benno SW
BOCK Alain NE
HAYCRAFT Anne SW
ELSENSOHN Jürgen NE
SASCAU Sebastian SW
BESSELING Hans SW
PEPERS Christian SW
NE
ROSELLO Ignasi NE
GUAL Ignasi NE
BOODE Jan-Willem SW
STEGEN Joris SW
VAN ELS Wim NE (06-08-2008)
JANSEN Axel SW
PEERDEMAN Marco
SICIGNANO Alberto
DAVIES Will
FIORI Matteo
BRANDTNER David SW
GUZZINATI Marco
BURSIK Pavel NE
MARSZALEK Daniel NE
GEIB Katja NE
SCHILLINGER Thomas SW
NE
PRANDL Marcus
STAUDMEISTER Frank NE
GOESTA Pfordte
BRUSATI Alessio NE
HUMAN Antonio
ZWART Rein
BOS Pepijn
KAHL Silvio NE
NEKKERS Herman SW
NE
NEKKERS Herman SW
NE
TIGGELOVEN Pim SW
NE
CHEREGI Marius SW
BURSIK Pavel NE
DI MARCO Andrea NE
GIGLIOTTI Giuseppe SW
HENZI Iris SW
VRIES Guido NE
NAGY Zoltan NE
NANKE Clemens SW
RUDOLF Martin SW
NE
SKÁLA Mojmír SW
BOUVIER Frédéric
HERMSEN Jan
BEHE Jacky
BITTL Hubert NE
KAESER Martin
OSTAP Pavel NE
PIETERSMA Edwin
OKONSKI Michal NE
RATTI Alessandro SW
PIOTROWSKI Adam NE
LEDVINKA Jaroslav
RIETVELD Aart NE
CAMPABADAL Ramon
COMAS Pau
TENWOLDE Daan
DEMAESSCHALCK Patrick
RIETVELD Menno SW
LESIACU Mihai SW
VAN NEER Marcel SW
COBRANCO Zoltan SW
SZAVAI Istvan SW
NE
HORSTEN Paul SW
FALTER Jean-Marc SW
DOUBLON Bernard NE
DOUBLON Nadège NE
DUIMPJE Peter SW
NE
CHIALASTRI Hans SW
GUERRY patrick SW
ALLER ARENAS Leon NE
SIMONS Paul SW
NE
VAN DER WEIJDEN Bart SW
DURAN Carles SW
NE
ZITNIK Mitja SW
GROENEVELD Berend SW
DHONDT Etienne NE
SPINA Luigi SW
HUS Dick
TORELLI Cecilia SW
DOBBELEN H. NE
DOBBELON Jose
COMMISSO Francesco NE
AARD Miki SW
TRANSATLANTYK Marek SW
ANDRE Gilles NE
CLERC Raphaël NE
BRUST Anton SW
SCHMITT Josef SW
VAN MOORSEL Godfried NE
WESSELIUS Roald NE
ANTXUSTEGI Aitor NE
GATI Istvan SW
BECKERS Bertus SW
SHEVLYAKOVA Maya SW
SCHALLER Stefan SW
KLEIJBURG Menno SW
FUHRBACH Christoph NE
ENDERLE Harald NE
RIDDER John NE
GEELEN Leon
HORNIKX Maarten NE
SCHINTGEN Joël SW
NE
BOCK Alain SW
HAVERMANS Leon NE
RINCON Jose
SLAPPENDEL Marcel
DE CEUSTER Kris SW
GRANDJEAN Dominique SW
NE
VAN BURK Frans NE
RUBIO COMPTE Jordi NE
JANSSEN Harm NE
SERWECZ Serwecz SW
DRAL Robert NE
SPANJER Arnout SW
NE
CHARY Denise SW
DELAHAIE LIONEL SW
FURON Remi SW (2011)
CORNE Jean SW
GUILLEM Jaume SW
BERGAMO Rolando NE
BERKHOUT Ernest SW
LEROYER Roland SW
WIEBOLDT Nils NE
JOHN Achim SW
DE VRIES Gert-Jan SW
NE
EETEN Stephan van SW
CHARBONNIER Robert SW
ÁBRAHÁM Balázs NE
LORENZONI Osvaldo NE
ARRAIZA Sergio NE
LANGHENDRIES Michel NE
FREZIN Olivier NE
LIARD Paul(+) SW
HULS Rob NE
MAZON DEL CAMPO Carlos SW
NE
EPIARD Christian SW
MACHICOANE Thierry SW
MATTHYSEN Sam NE
ODORICO Michel SW
NE
BELOPAVLOVIC Petar NE
KLERK Wouter-Jan SW
SCHWOON Stefan SW
VELEKEI Balázs SW
DE RU Willemijn NE
ROOSENDAAL Timo NE
MERXIN Marcin SW
BOUDART Raphaël NE
BRUGMAN, Meindert NE (2012)
HULSEBOS Arjan SW
SCHOENBALL Martin NE
HILSON Daniel SW
DE VREUGD Peter NE
SPICCHI DANIELE SW
HOLLO VASKO Csaba NE
CSONTOS Ivett NE
HEGYI Imre NE
HORVATH Levente NE
NAPSUGAR NE
BARTHA Tibor SW
OURAL Alexandre NE
HILSS Heiko NE
LOPEZ PRIETO Angel NE
DE BOER Serge NE
SEVENS Erik NE
MONTEFUSCO Claudio NE
POINTET François NE
SANZ ACEVEDO Jacinto
BOLLEN Koen
HAASNOOT Mark NE
LAZZARI Francesco NE
PROZAK Piotr NE
VAN GILST Jan SW
NE
DEUZEMAN Mark NE
AUGUSTINUS Bart SW
GIRARD Michel SW
MICHAUX Jean-Pol SW
HANSEN Boris S. NE
SW
AGóCS Ferenc NE
VAN BRUGGEN Ronald SW
NE
DE DOBBELEER Jürgen SW
DE DOBBELEER Jordy NE
DE DOBBELEER Davy SW
NE
VAN MUYLEM Thijs SW
NE
PONS GALLEGO Antoni NE
MORENO GARCIA Adria NE
VAN LIERDE Steven NE
BARO Oriol NE
LLUSA MAS Jordi NE
CARNEIRO Manu NE
MAGRO Fiorenzo SW
RUIZ Alejandro NE
GONZALEZ DE TEJADA Inigo SW
NE
CALIANO Antonio SW
FUERTES Javier NE
GONZALO Alvaro NE
BUSSCHERS Gerard SW
VAN DAM Robert SW
NADAL Carles NE
SANCHEZ GORRITI Omar NE
ANGERER Elisabeth NE
BERNEGGER Klaus NE
MATTE Jean-Luc SW
CUARTAS Luis Javier NE
IBARS Manel NE
LABAYEN Pedro NE
UGARRIZA OLABARRIA Juan Carlos SW
NE
DOBBELI Giancarlo SW
HYNES Durrin SW
NE
STOELZAET Jamien SW
STOELZAET Jamien SW
HAYOZ Michel SW
NE
RUIZ Carlos NE
FARINETTI Giancarlo SW
Bonachela-Capdevila Francisco SW
VAN SCHAIK Ronald NE
FONTAINE Baptiste NE
BERALDO Gianni NE
GOMES-MARTINS MUÑOZ August NE
IBARRETXE Inigo SW
PUPIER Joel NE
MAURET Nathalie NE
NIEUWENHUIS Bas NE
COLL EROLES Roger SW
SNIEKERS Paul NE
ROUW Daniël NE
GROOT Heleen SW
SCHAPENDONK Otto SW
NE
VAN KLARENBOSCH Bas NE
FULOP Tibor NE
SPAGNOLLI Diego NE
VAN LIEROP Lennart NE
LAULHE Jean-Luc NE
PORZYC Jean-Michel NE
EGGENKAMP Henk SW
NE
BRINKMAN Marieke NE
CSABA Sinka SW
NE
SAUNIER Jérôme SW
SONSMA Folkert SW
SONSMA Koen SW
Ludovic Péron NE
MEDER Jessica NE
SERRANO Javier NE
FERRICCHIO Angelo SW
CHURY Martin SW
COULON Daniel NE
DUHALT Michel NE
HOPPE Ulla SW
ZEGERS Martijn NE
RIJNDERS Robert NE
DE GRAAF Maarten NE
JACOBS Wilhelm NE
BUCHACEK Libor SW
RAKOWSKI Hervé SW
MOREAU Guy NE
VAN HASSELT Boudewijn SW
NE
GROSSO Pietro SW
MATEI Bogdan NE
FEBELLI Ferruccio SW
NE
HERNANDEZ Jorge NE
LAM Bert NE
PAVLATA Michal NE
GABARD Pascal NE
METAILLER Marc NE
OFFERMANS Martien NE
FRANZONI Giorgio SW
GALCSIK Robert NE
KREICSI Gabor SW
KIS Katalin NE
VINCZE Gabor NE
KOOL Martin SW (2016)
Hans Koedijker SW
KAMIŃSKI Krystian NE
PUSKAS Aladár NE
LENHERR Beat SW
NE
VOS Jan SW
MARC Font Rimbau NE
GASPARÍK Anton SW
NOWACKI Pawel SW
DEDEURWAERDERE Luc NE
SW
RAOSSANALY Idris SW
KISS György NE
RUPEREZ MIGUEL José Antonio SW
NE
FLORET Sandrine NE
DE WEIJER Ingmar SW
FUNES GOTOR Jesus NE
SZILAGYI Andras NE
ALICIA Gonzalez SW
GOMEZ, Manel SW
GRUCHEL Marian NE
CRAMAY Daniel NE
VIERFOND Mickael NE
GROEN Menno NE
BAILLET Pierre SW
NE
HAVEMAN Wez NE
VAN DEN BRINK Christiaan SW
NE
VAN DEN BROECK Ignace SW
NIJS Bert NE (2017)
VAN GOOL Maarten SW
VAN DAMME Arlindo SW
SCHILLING Max NE
DE CARVALHO Guillaume NE
PROVICS Mariann NE
SW
LOVINK Henk SW
VALLEJO PARTE Luis Fernando NE
VLOEDGRAVEN Dick SW
NE
MAKYO Michal NE
SW
VIJVER Silvan NE
KRETSKO Vilmos SW (2018)
STOFFELS Joost NE
DE VRENG Arno NE
DEFEYTER Frederik NE
HERMES Benno SW
SMITHIES Ben NE
JANSEN Bas NE
RACOIS Michel SW
DE VRIND Bram SW
DE PAUS Ferry SW
KAPROS Ferenc NE
JIMéNEZ Carlos NE
SW
PLOEM Remco NE
MAESSEN Anke NE
PATEREAU Pascal SW
GANDAGLIA Mattia NE
SOUCEK Martin NE
M A U R O Repetti SW
KOVACS Johanna SW
VANFRACHEM Michel NE
FELLINGA Jack NE
FLINSENBERG Thijs NE
MEIJERING Gerard NE
UHLIG Tom NE
BRETON Jean-Yves NE
ZANDBERGEN Dirk SW
WINTER Charles
VANSTEENBRUGGE Luc
VANOVERBEKE Joel
ZAPPATERRA Ezzelino
THOMAS Pete
SEDINI Eugenio
SCOTTO Giuseppe
SCHILLEMANS Coen
SOLENNI Gianni
RUDAZ Andre
ROTA Piero (+)
PONS Ivo
PLOMB Rudy
RIJNBEEK Dennis
PELISSIER Michel
PEETERS Marc
PAVANELLI Tullio
ODENA TORRENT Xavier
NIHOUL Olivier
MORALES GARCIA Angel
HILD Marie-Paule
HENSING Xander
HANSEN Erik
GILLODES Alain
GIACOMAZZI Daniele
GEENENS Germain (+)
GASPAROROCCA Sergio(+)
FERRARETTO Antonio
DIJKMAN Ruud
FRANCK Jacques (+)
DESENDER Marc
DE COLA Aldo
DAVARE Andrea
COLAFIGLI Adolfo
CORSINI Claudio Fabrizio
BRIZZI Romano
BRENNER Karl
FANTONI Renato
LETTERMANN Jacques
LALOUX Michel (+)
BIANCHI Simone
BIANCHI PINOTTI Pietro
BERETTA Massimo
BEEKMAN Aart
BAFICO Emanuele NE
ARTS Albert
ALBANESE Fabio
RENAUX Didier
FERRARIS Alberto
CAVALLINI Andrea
FRANZOSI Sergio
OTEMAN Luc
MAREUIL Bernard
DE WALEFFE Vincent
DUPEYROUX Olivier
PAGANI Flavio
ADAM Jean-Pierre
BRIQUET Jean-Philippe
BIERBOOMS Wim
MOSCA Paolo
KSIAZKIEWICZ Michal
CATTIN Jean-Paul
CATALINA Carlos Roberto
CAPELLANI Luigi
BUURMAN Henk
CERA Bruno
BOSC Henri
BORGHOMS Guy
BOGAERT Luc
BERNER Max
BENISTRAND Claude
ABBÁ Christian
DEVRIES Maarten (X)
DOBLERAS C.
COLLOMBON Lucien
CLEMENTS Edwin
MAIREY Nicolas
MAIGRET Philippe
LOPEZ-SANCHEZ Juan-Martin
LEQUIEN Abel
LEBACQ Bernard
KLEIJNENBURG Pim
JANSEN Cas
JACQUEMIN Jean-Pierre
GRIMSTVEIT Leif
GOOIJER Frans
GIELEN Walter
FRANCK Andre
DICK Pierre
YASSE Fernand
VERLAET Johan
VERBRUGH Joop
VAN WEVERENBERGH Bruno
VAN LONKHUYZEN Michiel
VANDENKIEBOOM Guy
VAN DE WOUWER Kurt
TORO Gianluca
STERN André
SMOUT Jean-Louis
SCHOELINK Hans
RUIZ-OPITZ Mario
ROSSINI Georges
SCHILLEWAERT Pierre
PLAINE Patrick(+)
PERIN Michelangelo
RODILLA Izascun
RYGAERTS Gérard
ZAMBAZ Eric
OH Luddo
BORSJE Martin
EIZAGIRRE Iñigo
CATUCCI Elsbeth
SERVAIS Jean
TRAVE Walter
TENANT Jean-Luc
JANSEN Michael
SVEHLIK Karel
D'HAENE Pieter
MULLER Theo
AROSIO Emilio
VAN SCHIE Richard
GREZET Jean-Marie
KAISEN Olivier