Toggle navigation
Moj BIG
Registriraj se
Prijavi se
Jezik
Czech
German
Danish
English
Spanish
French
Croatian
Hungarian
Italian
Dutch
polish
Portuguese
Romanian
Slovak
Slovene
Swedish
Početna
Općenito
O nama
Pravila
Organizacija
Doprinosi
Korisnici
Pregled
Poredak
1000 BIGS
Karta
Poredak
ZONE 1 - NORDIJSKE ZEMLJE
ZONE 2 - BRITANSKI OTOCI
ZONE 3 - BENELUX
ZONE 4 - NJEMAčKA
ZONE 5 - FRANCUSKA
ZONE 6 - ŠPANJOLSKA & PORTUGAL
ZONE 7 - ŠVICARSKA
ZONE 8 - AUSTRIJA
ZONE 9 - ITALIJA
ZONE 10 - ISTOčNE ZEMLJE
ZONE + POSEBNA ZONA
Superbig
Continents
Eurobig
Zone + 1
Zone + 2
Zone + 3
Zone + 4
Zone + 5
Zone + 6
Natachas,...
Ironbigs
Općenito
TGV
Općenito
NATaCHAs (nacionalni izazovi)
Općenito
XL
Francuska
Italija
L
Ujedinjeno Kraljevstvo
Njemačka
Austrija
Portugal
Švicarska
M
Češka
Rumunjska
Hrvatska
Srbija
Irska
Island
Bosna
Belgija
Slovačka
S
Crna Gora
Mađarska
Slovenija
Sjeverna Makedonija
Albanija
Litva
Moldova
Kosovo
Nizozemska
Luksemburg
Cyprus
XS
Andora
Lihtenštajn
Malta
San Marino
Materijali
Odjeća
Medalje
Pregled
Naljepnice
Odnosi
Sastanci
Tisak
Forum
Traži se
Linkovi
Početna
Statistika
Zahtjevi
Bilješke
Rezultat
Karta
Više
670 - Preiner Gscheid
TEUCHER Dieter
JACQUEMIN Dominique
NE
SW
MAYEUR Etienne
NE
JACQUEMIN Alain
LUCAS Eric
SW
VASAK Pavel
SW
KREICSI Gabor
NE (08-08-2000)
ÁBRAHÁM Balázs
SW
NAGY Zoltan
SW
JUHASZ Geza
SPEED Kevin
NE (25-06-2005)
BECKER Hubert
NE
MATTAUSCH Claus
SW
KANICKI Dariusz
FÜLÖP Tibor
SCHWARZ Eduard
NE
SW
KUBELE Petr
NE
SVEHLIK Karel
NE
KIAC Milan
SUPLICZ Ferenc
VAN LONKHUYZEN Michiel
SW
NAGY Zoltan
SW
BAJCSI Levente
HERMES Benno
KARLOVITZ Kristof
VANDENBUSSCHE Tom
SW
VAN ELS Wim
SW (01-09-2010)
OPOLECKY Hynek
NE
VIKAR István
NE
OOSTRA Ard
NE
POCHE Miro
NE
PETRICEK Tomas
NE
JARVAS Tamas
NE
SW
SZILAGYI Andras
NE
LINNERT Finn
SW
LINNERT Heiko
NE (2011)
SW (2011)
BOSDIJK Rob
RECKHAUS Juergen(+)
SW
THOMASER Rosa Maria
NE
DOBBLICEK Tomás
NE
DOKTOR Tomá
NE
VELEKEI Balázs
NE
PETRICEK Tomas
NE
SISL Tomas
NE
DOBBELETRIK Tomas
NE
CSONTOS Ivett
SW
VAS Tunde
SW
TAYLOR Martin
SW
SOLENNI Gianni
NE
JACQUEMIN Gilles
SW
PAPIEROK Piotr
SW
Berei Zoltán
NE
KRETSKO Vilmos
SW (2013)
POP Adrian
HOLLO VASKO Csaba
SW
KULCSAR József
NE
SW
van AMEIJDEN Richard
NE
SCHNEIDER Irene
SW
ANDELT Radek
SW
WILLEM Luc
SW
WILLEM Luc
SW
HILSON Daniel
NE
AARD Miki
NE
SW
TOTH Jozsef
NE
GALCSIK Robert
NE
KIS Katalin
SW
PAL Gabor
SW
ORBáN Gergely
NE
CZOBOR Rebeka
NE
SPINA Luigi
NE
TORELLI Cecilia
NE
Pegán Bernadett
SW
HAMAR Balint
SW
GUTÁSI Csaba
NE
PROVICS Mariann
NE
SW
AGóCS Ferenc
NE
SW
PLESZINGER Tamas
NE
MARTINS Juris
NE
ESCUER MESTRES Nuria
NE
RAFOLS Frederic (+)
NE
SOMMER-Brenner Claudia
NE (2017)
NOOTENBOOM Louis
NE
BRIOLLET Daniel
NE (2017)
HOTCA Lucian
SW
CHEREGI Marius
SW
UNGUREANU Radu
SW
SEGUY Marc
NE (2018)
NILSON Jerry
SW
VAN DER SLUIJS Herman
SW
FISHEIM Dany
SW
FÓNAGY Géza
NE
ALBERINI Enrico
SW
WEYTMANS Christiaan
SW (2019)
GOBERT Daniel
SW
DOMONKOS György
SW
DE BOER Serge
SW
DEWEZ Rudy
NE
MORALES GARCIA Angel
NE
BERASATEGUI Ruben
NE
TIEGEL Alena
NE (2020)
TIEGEL Andreas
SW
HUL Philip
SW
KOEDIJKER Hans
SW
KOOL Martin
SW (01-09-2020)
VERLAET Johan
NE
GERGő Vetró-Kovács
NE
SW
CSABA Kovács
NE
HISLP Pavel
NE
ALLEMEERSCH Kris
SW
MEIJERING Gerard
NE
FULKA Michal
SW
RINGELENBERG Martin
SW
SCHILLEMANS Coen
SW
NOTTEN Peter
SW
MAAS Marlou
SW
EDŐCS Mátyás
SW
BORHI Tamás
SW (2023)
KARBAUSKIENE Lina
SW
SZILVAGYI Péter
SW
JACQUEMIN Julien
BRENNER Karl
JACQUEMIN Renaud
PIRET Véronique
KARTA