Toggle navigation
Min BIG
Tilmeld
Log på
Sprog
Czech
German
Danish
English
Spanish
French
Croatian
Hungarian
Italian
Dutch
polish
Portuguese
Romanian
Slovak
Slovene
Swedish
Hjem
Generel
Om
Regler
Organisation
Bidrag
Medlemmer
Oversigt
Placering
1000 BIGs
Kort
Placering
ZONE 1 - NORDISKE LANDE
ZONE 2 - BRITISKE ØER
ZONE 3 - BENELUX
ZONE 4 - TYSKLAND
ZONE 5 - FRANKRIG
ZONE 6 - SPANIEN - PORTUGAL
ZONE 7 - SCHWEIZ
ZONE 8 - ØSTRIG
ZONE 9 - ITALIEN
ZONE 10 - ØSTLIGE LANDE
ZONE + SPECIEL ZONE
Superbig
Continents
Eurobig
Zone + 1
Zone + 2
Zone + 3
Zone + 4
Zone + 5
Zone + 6
Natachas,...
Ironbigs
Generel
TGV
Generel
NATaCHAs (nationale udfordringer)
Generaliteter
XL
Frankrig
Italien
L
Storbritannien
Tyskland
natachas.austria
natachas.portugal
natachas.switzerland
M
Tjekkiet
Rumænien
Kroatien
Serbien
Irland
Island
Bosnien
Belgien
natachas.slovakia
S
Montenegro
Ungarn
Slovenien
Nordmakedonien
Albanien
natachas.lithuania
natachas.moldova
Kosovo
Holland
natachas.luxemburg
natachas.cyprus
XS
Andorra
natachas.liechtenstein
natachas.malta
natachas.sanmarino
Materiale
Tøj
Medaljer
Magasin
Klistermærker
Forbindelser
Møder
Trykke
Forum
Ønskede
Links
Users
1
Nr
Name
2023
KARBAUSKIENE Lina
51
2011
MAYEUR Etienne
50
2018
SEGUY Marc
47
2010
VAN ELS Wim
46
2004
SPEED Kevin
42
2014
van AMEIJDEN Richard
39
2017
MARTINS Juris
37
2006
LUCAS Eric
32
2011
RECKHAUS Juergen(+)
31
2009
SUPLICZ Ferenc
30
2015
HOPPE Ulla
28
2013
JACQUEMIN Dominique
27
2021
ALLEMEERSCH Kris
26
2021
VAN SCHAIK Ronald
26
2009
KUBELE Petr
26
2012
TAYLOR Martin
25
2005
SPEED Kevin
25
2016
BRIOLLET Daniel
24
2019
WEYTMANS Christiaan
22
2006
KREICSI Gabor
20
2022
MEIJERING Gerard
19
2017
ESCUER MESTRES Nuria
19
2007
LEUFKENS Jos
19
2014
CATTANEO Luciano
19
2020
AARD Miki
18
2020
VERLAET Johan
18
2020
KOOL Martin
16
2020
NILSON Jerry
16
2022
ALLEMEERSCH Kris
15
2022
AARD Miki
15
2012
RECKHAUS Juergen(+)
15
2016
SPINA Luigi
14
2015
AARD Miki
13
1999
SAINZ-PENA Luis Miguel
13
1997
DECROUY Gérard (+)
12
2007
NOTTEN Jean-Pierre
12
2008
KREICSI Gabor
11
1991
MAYEUR Etienne
11
1991
JACQUEMIN Dominique
11
1994
JACQUEMIN Alain
11
2008
NILSON Jerry
10
2003
LINNERT Heiko
9
1998
HARTE Vincent
9
2002
SAINZ-PENA Luis Miguel
9
2003
LUCAS Eric
9
1987
SCHUYER Roland
8
2002
HUL Philip
8
2001
CANDELI Luigi
8
2001
GACON Bernard
7
2001
BOHUS Igor
7
1996
CIJSOUW Jakob
6
1992
BOYENK Arnold
6
1988
BERNARD Patrick
6
1998
GEORGE Nathalie
6
2003
NILSON Jerry
5
2000
CANDELI Luigi
5
1986
BEAUJOIN Daniel
4
1994
FUHRBACH Christoph
4
1989
KARLOVITZ Kristof
4
1999
BOYENK Arnold
4
2000
RICKHAUS Dietrich
4
1999
COERS Patrick
4
2000
KREICSI Gabor
4
1995
VAN HECKE Marnix
4
1996
BRENNER Karl
4
1986
van AMEIJDEN Richard
4
1989
MAYEUR Etienne
4
2024
HISLP Pavel
3
1990
LINNERT Heiko
3
1990
BERNEGGER Klaus
3
1993
BRANDTNER David
3
1993
TIMMERMANS Wil
3
1993
TIMMERMANS John
3
1996
SOMMER-Brenner Claudia
3
1989
MAYEUR Raymond(+)
3
2024
VISSERS Kristof
2
1988
KARLOVITZ Kristof
2
1992
MALENKA Peter
2
1986
GREVINK Bernard (+)
2
1993
BURSIK Pavel
2
1988
POST Rob
2
1995
KUBELE Petr
2
1985
van AMEIJDEN Richard
2
1985
GIRODENGO Rodolphe
1
1985
FOUQUES Patrice
1
1987
HOIBOOM Stefan
1
1985
BERCHEM Georges
1
2024
LINNERT Heiko
1
1
KORT