Toggle navigation
Moj BIG
Registriraj se
Vpiši se
Jezik
Czech
German
Danish
English
Spanish
French
Croatian
Hungarian
Italian
Dutch
polish
Portuguese
Romanian
Slovak
Slovene
Swedish
Domov
General
O
Pravila
Organizacija
Prispevki
Uporabniki
Pregled
Uvrstitev
1000 BIG
Zemljevid
Uvrstitev
ZONE 1 - NORDIJSKE DRžAVE
ZONE 2 - BRITANSKI OTOKI
ZONE 3 - BENELUKSA
ZONE 4 - NEMčIJA
ZONE 5 - FRANCIJA
ZONE 6 - IBERIA
ZONE 7 - ŠVICA
ZONE 8 - AVSTRIJA
ZONE 9 - ITALIJA
ZONE 10 - VZHOD IN JUGOVZHOD
ZONE + POSEBNA CONA
Superbig
Continents
Eurobig
Zone + 1
Zone + 2
Zone + 3
Zone + 4
Zone + 5
Zone + 6
Nat, TGV, IRON
Ironbigs
General
TGV
General
NATaCHA (nacionalni izzivi)
General
XL
Francija
Italija
L
Velika Britanija
Nemčija
Avstrija
Portugalska
Švica
M
Češka republika
Romunija
Hrvaška
Srbija
Irska
Islandija
Bosnija
Belgija
Slovaška
S
Črna gora
Nemčija
Slovenija
Severna Makedonija
Albanija
Litva
Moldavija
Kosovo
Nizozemska
Luksemburg
Ciper
XS
Andorra
Lihtenštajn
Malta
San Marino
Material
Oblačila
Trofeje
Ocene
Nalepke
Odnosi
Srečanja
Pritisnite
Forum
Zaželeno
Povezave
Domov
Statistika
Zahtevki
Opombe
Rezultat
Zemljevid
Več
498 - Roque de los Muchachos (La Palma)
BEAUJOIN Daniel
SE (1990)
JACQUEMIN Dominique
SE
JACQUEMIN Alain
MAYEUR Etienne
SE
NW
ANGERER Elisabeth
SE
NW
BERNEGGER Klaus
SE
NW
ARNOLD Michael Marian
SE
MOSER Thomas
van AMEIJDEN Richard
NW
ADAMI Sasan
NW
BERNARD Patrick
PASMAN Roeline
NW
JANSEN Vivian
SE
NW
TUYTEL Cees
SANCHEZ-B. Javier
SE
TAYLOR Martin
GURRIARAN Pedro
SE
GERLICH Thomas
NADAL Carles
SE
VAN ELS Wim
NW (24-04-2007)
VANDERZANDT Herve
SE
RADERMACHER Michael
SE
NW
HACOUR Bert
SE
RAFOLS Frederic (+)
ESCUER MESTRES Nuria
TERWEL Franck
SE
PEETERS Marc
SE
LUCAS Eric
SE
PAPICS Peter
SE
NW
SPORRE Goran
SE
CRAMAY Daniel
SE
LOPEZ PRIETO Angel
NW
HILSON Daniel
NW
NOTTEN Peter
NW
GONZALO Alvaro
NW
TOLBOOM Michiel
NW
VAN MOORSEL Godfried
SE
MONTEFUSCO Claudio
SE
BERASATEGUI Ruben
SE
MORENO GARCIA Adria
SE
MORALES GARCIA Angel
SE
DEKKERS Helmuth
SE
FREZIN Olivier
NW
GOMEZ Manel
SE
BAAS Peter
SE
KOOL Martin
NW (2014)
OOSTRA Ard
SE
CANDAU François
SE (2014)
SCHNEIDER Irene
SE
LINNERT Heiko
SE (2015)
MICHIELS Ludo
NW
SALA Roger
SE
KARBAUSKIENE Lina
SE
DAMEN Gerd
SE
RIDDER John
SE
DEWEZ Rudy
SE
SEGUY Marc
SE (2016)
BRIOLLET Daniel
SE (2017)
PREJANO MENENDEZ Alfonso
SE
MAKYO Michal
SE
ZITNIK Mitja
SE
NW
SPEED Kevin
SE (14-02-2018)
TORELLI Cecilia
SE
SPINA Luigi
SE
RUBIO COMPTE Jordi
NW
SZILAGYI Andras
SE
CHARBONNIER Robert
NW (2019)
LAULHE Jean-Luc
NW
MAR Gomis
NW
VALLEJO PARTE Luis Fernando
SE
FRAILE HERNANZ Fernando
NW
SE
SANCHEZ-MIGALLON Daniel Fraile
SE
SAUNIER Jérôme
SE
WEIJTMANS Hans
SE
MEDRANO IZQUIERDO Daniel
SE
VERLAET Johan
NW
GRANERO NAVARRO Miguel Angel
SE
HUYSMANS Jasper
SE
BOGAERT Luc
GRIMSTVEIT Leif
DUBOIS Eugene
OH Luddo
JANSEN Michael
DE GROOT Fred
GERLACH Thomas
CHOZAS Eduardo
ZEMLJEVID