Toggle navigation
Moj BIG
Registriraj se
Vpiši se
Jezik
Czech
German
Danish
English
Spanish
French
Croatian
Hungarian
Italian
Dutch
polish
Portuguese
Romanian
Slovak
Slovene
Swedish
Domov
General
O
Pravila
Organizacija
Prispevki
Uporabniki
Pregled
Uvrstitev
1000 BIG
Zemljevid
Uvrstitev
ZONE 1 - NORDIJSKE DRžAVE
ZONE 2 - BRITANSKI OTOKI
ZONE 3 - BENELUKSA
ZONE 4 - NEMčIJA
ZONE 5 - FRANCIJA
ZONE 6 - IBERIA
ZONE 7 - ŠVICA
ZONE 8 - AVSTRIJA
ZONE 9 - ITALIJA
ZONE 10 - VZHOD IN JUGOVZHOD
ZONE + POSEBNA CONA
Superbig
Continents
Eurobig
Zone + 1
Zone + 2
Zone + 3
Zone + 4
Zone + 5
Zone + 6
Nat, TGV, IRON
Ironbigs
General
TGV
General
NATaCHA (nacionalni izzivi)
General
XL
Francija
Italija
L
Velika Britanija
Nemčija
Avstrija
Portugalska
Švica
M
Češka republika
Romunija
Hrvaška
Srbija
Irska
Islandija
Bosnija
Belgija
Slovaška
S
Črna gora
Nemčija
Slovenija
Severna Makedonija
Albanija
Litva
Moldavija
Kosovo
Nizozemska
Luksemburg
Ciper
XS
Andorra
Lihtenštajn
Malta
San Marino
Material
Oblačila
Trofeje
Ocene
Nalepke
Odnosi
Srečanja
Pritisnite
Forum
Zaželeno
Povezave
Domov
Statistika
Zahtevki
Opombe
Rezultat
Zemljevid
Več
FRA-496 - Col de la Loze (Sommet des Lanches) (incl. Méribel & Courchevel)
CHATEL Pierre
NW
BEAUJOIN Daniel
NE (1993)
MENARD Michel
NE (06-09-1998)
ALLEMEERSCH Kris
NE
HILSON Daniel
NE
NILSON Jerry
NW
BRETON Jean-Yves
NE
BLAKOE Vincent
NW
NE
MERITET Laurent
NW (15-09-2019)
SEGUY Marc
NE (25-06-2019)
PREILLON Amaury
NW
GILLARD Christophe
NW
EPIARD Christian
NE
RAOSSANALY Idris
NW
DUCRET Robert
NW
ANTXUSTEGI Aitor
NW
BLANC Pierre-Henry
NW
COULON Daniel
NE
VERMEULEN Arne
NW
BáRTFAI-RENNER Monika
NE
GOMES-MARTINS MUÑOZ August
NW
PROYE Cyril
NE
VERMEULEN Lars
NW
BARD Jérôme
NE
PHILIPPE Julien
NW
SAGE Jerome
NW
Stephan van Straaten
NW
STEENBEEK Eric
NW
VAN DER SLUIJS Herman
NW
LANJOUW Ger
NW
DE VRENG Arno
NW
PEREIRO Pedro
NW
SIRET Pierre
NW
CARLIER Ludovic
NW (2021)
TORELLI Cecilia
NE
SPINA Luigi
NE
VAN SCHAIK Ronald
NW
VAN ELS Wim
NW (19-07-2022)
SCHILLEMANS Coen
NE
NW
ARTS Ties
NW
GILIBERT Hervé
NW
BENAIGES Marc
NW
TAYLOR Martin
NW
WEISS Nathan
NE
GOGGIN Margs
NW
NICO Ramirez
NW
DE GRAAF Edwin
NW
NE
DESIRE Philippe
NE
BRUNETTI Gabriele
NW
BEIJSTERVELD Joost
NW
ALBERINI Enrico
NW
GONZALEZ DE TEJADA Inigo
NW
LOPEZ GARCIA Javier
NW
ZEMLJEVID