Toggle navigation
Al meu
Inregistrare
Conectare
Limba
Czech
German
Danish
English
Spanish
French
Croatian
Hungarian
Italian
Dutch
polish
Portuguese
Romanian
Slovak
Slovene
Swedish
Acasa
General
Despre
Reguli
Organizare
Contributii
Utilizatori
Trecere in revista
Clasament
1000 BIGS
Harta
Clasament
ZONE 1 - TARILE NORDICE
ZONE 2 - INSULELE BRITANICE
ZONE 3 - BENELUX
ZONE 4 - GERMANIA
ZONE 5 - FRANTA
ZONE 6 - IBERIA
ZONE 7 - ELVETIA
ZONE 8 - AUSTRIA
ZONE 9 - ITALIA
ZONE 10 - TARILE ESTICE
ZONE + ZONA SPECIALA
Superbig
Continents
Eurobig
Zone + 1
Zone + 2
Zone + 3
Zone + 4
Zone + 5
Zone + 6
Natachas,...
Competitii paralele
Nasi
TGV
General
NATaCHAs competitii nationale
General
XL
Franta
Italia
L
Regatul Unit
Germania
Austria
Portugalia
Elveţia
M
Cehia
Romania
Croația
Serbia
Irlanda
Islanda
Bosnia
Belgia
Slovacia
S
Muntenegru
Ungaria
Slovenia
macedonia de Nord
Albania
Lituania
Moldova
Kosovo
Olanda
Luxemburg
Cipru
XS
Andora
Liechtenstein
Malta
San Marino
Material
Haine
Trofee
Reviste
Actibilde
Relatii
Intalniri
Presa
Forum
Dorit
Links
Acasa
Statistica
Revendicari
Note
Scor
Harta
Mai mult
664 - Grubberg
VAN DEN BROECK Ignace
N
SW
SPEED Kevin
SW (30-06-2005)
PORTA Albert
SW
LUCAS Eric
SW
KREICSI Gabor
SW (16-03-2007)
STEFFL Rainer
KUBELE Petr
SW
SVEHLIK Karel
SW
SUPLICZ Ferenc
ÁBRAHÁM Balázs
SW
KARLOVITZ Kristof
AARD Miki
SW
N
TRANSATLANTYK Marek
SW
DAVID Lionel
SIRET Françoise
VAN ELS Wim
N (04-09-2010)
SW (04-09-2010)
OPOLECKY Hynek
SW
PARRA-POKLEWSKI Daniel
SW
MAYEUR Etienne
SW
MAZUREK Marcin
N
POCHE Miro
N
SZILAGYI Andras
BOSDIJK Rob
RECKHAUS Juergen(+)
LINNERT Heiko
N (2012)
(2012)
SW (2012)
LINNERT Finn
CSONTOS Ivett
SW
VAS Tunde
THOMASER Rosa Maria
N
TAYLOR Martin
JACQUEMIN Alain
SW
SUPLICZ Andras
SNIEKERS Paul
N
PAL Gabor
N
PROCHAZKA Matous
SW
HOLLO VASKO Csaba
SW
van AMEIJDEN Richard
N
SCHNEIDER Irene
N
VANSTIPHOUT Dominique
SW
JACQUEMIN Dominique
SW
ANDELT Radek
OOSTRA Ard
N
SW
KIESEKOMS Danny
SW
DELEU Joren
N
DELEU Daan
N
DELEU Krist
N
VELEKEI Balázs
SPINA Luigi
SW
TORELLI Cecilia
SW
GUTÁSI Csaba
CATTANEO Luciano
N
BRIOLLET Daniel
SW (2016)
MARTINS Juris
SW
ESCUER MESTRES Nuria
N
RAFOLS Frederic (+)
N
CARMELIANA Natalia
N
SOMMER-Brenner Claudia
N (2017)
NOOTENBOOM Louis
N
NAGY Zoltan
SW
PAVLATA Michal
SW
JANSEN Axel
SW
HILSON Daniel
TOTH Jozsef
SW
FONT RIMBAU Marc
CHEREGI Marius
UNGUREANU Radu
SEGUY Marc
N (2018)
KIAC Milan
SW
TIEGEL Alena
N (2019)
TIEGEL Andreas
N
HAUENSTEIN Christian
N
WEYTMANS Christiaan
SW (2020)
DEWEZ Rudy
SW
HUL Philip
SW
KOEDIJKER Hans
SW
KOOL Martin
SW (01-09-2020)
SONDERMANN Peter
SW
PETRICEK Tomas
N
ANTXUSTEGI Aitor
N
BERASATEGUI Ruben
N
MORALES GARCIA Angel
N
HISLP Pavel
SW
VAN SCHAIK Ronald
SW
HOTCA Lucian
FULKA Michal
SW
MEIJERING Gerard
SW
VERLAET Johan
SW
N
NOTTEN Peter
SW
MAAS Marlou
SW
ALLEMEERSCH Kris
N
KARBAUSKIENE Lina
N
BRENNER Karl
PLAINE Patrick(+)
HARTA