Toggle navigation
Al meu
Inregistrare
Conectare
Limba
Czech
German
Danish
English
Spanish
French
Croatian
Hungarian
Italian
Dutch
polish
Portuguese
Romanian
Slovak
Slovene
Swedish
Acasa
General
Despre
Reguli
Organizare
Contributii
Utilizatori
Trecere in revista
Clasament
1000 BIGS
Harta
Clasament
ZONE 1 - TARILE NORDICE
ZONE 2 - INSULELE BRITANICE
ZONE 3 - BENELUX
ZONE 4 - GERMANIA
ZONE 5 - FRANTA
ZONE 6 - IBERIA
ZONE 7 - ELVETIA
ZONE 8 - AUSTRIA
ZONE 9 - ITALIA
ZONE 10 - TARILE ESTICE
ZONE + ZONA SPECIALA
Superbig
Continents
Eurobig
Zone + 1
Zone + 2
Zone + 3
Zone + 4
Zone + 5
Zone + 6
Natachas,...
Competitii paralele
Nasi
TGV
General
NATaCHAs competitii nationale
General
XL
Franta
Italia
L
Regatul Unit
Germania
Austria
Portugalia
Elveţia
M
Cehia
Romania
Croația
Serbia
Irlanda
Islanda
Bosnia
Belgia
Slovacia
S
Muntenegru
Ungaria
Slovenia
macedonia de Nord
Albania
Lituania
Moldova
Kosovo
Olanda
Luxemburg
Cipru
XS
Andora
Liechtenstein
Malta
San Marino
Material
Haine
Trofee
Reviste
Actibilde
Relatii
Intalniri
Presa
Forum
Dorit
Links
Acasa
Statistica
Revendicari
Note
Scor
Harta
Mai mult
204 - Montagne du Prieuré (Montagne de Locronan)
BOUILLOT Guy
LONGO Jeannie
BIRD Richard
S
W
DEGRELLE Philippe
JACQUEMIN Dominique
W
BRUFFAERTS Jose
W
HERNOT Bertrand
S
JACQUEMIN Alain
W
DUFOURT Jérémy
W
LE GUELTE Alain-Philippe
S
LE CORRE Christian
S
W
LUCAS Eric
S
MAYEUR Etienne
W
BEAULIEU Patrick
S
DEMIGUEL Juanjo
W
DEMIGUEL Jesus
W
RIVOAL François
S
W
CHARDENAL Laurent
S
van AMEIJDEN Richard
W
GOBERT Daniel
W
DEWEZ Rudy
W
JACQUEMIN Odile
JACQUEMIN Gilles
W
SEGUY Marc
W (20-04-2007)
NOTTEN Peter
W
COUCKE Raphaël
VANSTIPHOUT Dominique
W
DECROUY Gérard (+)
CATUCCI Elsbeth
KOEDIJKER Hans
S
HUL Philip
S
KOOL Martin
S (2008)
NOTTEN Jean-Pierre
S (2008)
HILSON Daniel
S
HANIA Rob
SLUITER Rene
VERLAET Johan
EPIARD Christian
W
PATEREAU Pascal
VERKUIJLEN Tineke
W (2009)
VAN ELS Wim
W (06-05-2009)
WESTHOF Niels
W
SOMMER-Brenner Claudia
S (2009)
W (2009)
BRENNER Karl
ANDRE Gilles
W
MANK Rolf
W
SOETERS Rien
Mc LOUGHLIN Dave
W
COLLARD Aideen
MENARD Michel
W (21-05-2009)
BRIOLLET Daniel
W (2009)
FOURNIER Bernard (+)
W
MICHIELS Ludo
HERNALSTEEN Jan
W
BOSDIJK Rob
BLONK Patrick
SPINA Luigi
W
TORELLI Cecilia
TIMMERMANS John
TIMMERMANS Wil
VAN HECKE Marnix
W (19-06-2010)
VEUL Henk
VEUL Ria
DEKKERS Helmuth
W
DONDERS Patricia
W
MATTE Jean-Luc
S
W
LARCIER Bernard
LARCIER Nathan
ORAGE Gaelle
TALLOEN Esteban
S
SPYSSCHAERT Anthony
ROBERT David
S
CHARY Denise
W
COSIALS Xavier
W
EISENBURGER Tom
W
MARTIN Nicolas
W
DELAHAIE LIONEL
W
JEAN CORNÉ
W
DEMAESSCHALCK Patrick
W
POLSKI Erwusz
S
FURON Remi
S (2011)
FURON Danièle
S
TAYLOR Martin
W
PARRY Griffin
W
NIHOUL Olivier
W
FOUQUES Patrice
W
GOLL Marcel
W
GUIJARRO ORDONEZ Rafael
W
BOUVIER Frédéric
S
SOLENNI Gianni
W
LEROYER Roland
S
PAILHES Bernard
S
LLUSA MAS Jordi
S
MONTEFUSCO Claudio
DE CARVALHO Guillaume
W
LINNERT Heiko
W (2012)
LINNERT Finn
W
LINNERT Rike
W
SCHWOON Stefan
W
MONTEFUSCO DEL PINO Bruno
MONTEFUSCO DEL PINO Enzo
PAL Gabor
W
ALBERINI Enrico
W
LOPEZ ROBLES Cristina
W
LE TUTOUR Jean-Luc
W (23-09-2012)
GACON Bernard
W
OOSTRA Ard
S
GABARD Pascal
W
MERITET Laurent
W (2013)
DAVID Lionel
W
SIRET Françoise
W
FISHEIM Dany
S
DAMEN Gerd
S
VISSERS Dirk
W
JUANMARTIÑENA David
S
BERNABE OSCURO Miguel
S
HUISMAN Patrick
S
PRANGER Piet
W
BOYENK Arnold
S
EGMOND van Joost
W
NIEUWENHUIS Bas
W
DUROUSSEAU Stéphane
S
RAFOLS Frederic (+)
W
ESCUER MESTRES Nuria
W
SASIK Rastislav
S
KIESEKOMS Danny
W
DE GROOT Johan
S (2014)
W (2014)
HINK Mark
W
ALLEMEERSCH Kris
W
VAN DER TIL Herman
W
COULON Daniel
W
HUMMEL Trea
S
NOOTENBOOM Louis
W
VAN DER SLUIJS Herman
W
PADILLA Sergio
W
SCHUYER Roland
W (2015)
ANDELT Radek
W
SPEED Kevin
W (30-07-2015)
ROUVELIN Daniel
S
W
Ludovic Péron
S
W
OFFERMANS Martien
W
WEYTMANS Christiaan
W (2016)
S (2016)
ELLAURI IBARROND Mikel
S
MUSCH Theo
S
BRETON Jean-Yves
S
ODORICO Michel
W
GALCSIK Robert
W
KREICSI Gabor
W (18-07-2017)
KIS Katalin
W
ÁBRAHÁM Balázs
W
DECOSTRE Arnaud
W
DECOSTRE Hadrien
W
CIJSOUW Jakob
W
PIETERSMA Edwin
S
MATTHYSEN Sam
W
JALABERT Etienne
W
DUCRET Robert
S
ROCHER Jean-Louis
W
REDDER Klaas
W
MEIJERING Gerard
W
GOMEZ Manel
W
SAUNIER Jérôme
W
SZILAGYI Andras
W
HOVINGA Vincent
S
VAN DEN BOGERT Peter
W
S
BRUGMAN arjan
W
ROSART Eric
W
S
PREILLON Amaury
W
VERMEULEN Arne
W
VERMEULEN Filip
W
SCHNEIDER Irene
W
VAN SCHAIK Ronald
S
KARBAUSKIENE Lina
W
SCHOOT Hugo
W
MANTE Alex
W
HELMSING Mark
W
BONSEL Rutger
W
BOODE Jan-Willem
W
KRAGTEN Ubald
W
JANSSEN Richard
W
HANSEN Rob
W
THOMAS Pete
S
LE CONTE Jos
W
ALEXANDRE BOUET
S
BELDMAN Jan
W
TIGGELOVEN Pim
W
TOLBOOM Michiel
W
CHARBONNIER Robert
S (2021)
GONZALEZ DE TEJADA Inigo
S
MORALES GARCIA Angel
S
BERASATEGUI Ruben
S
MARTINS Juris
W
EIKENAAR Dennis
S
W
SZABO Peter
W (2022)
FONT RIMBAU Marc
W
VAN MUYLEM Thijs
S
MORAGAS ROIG JOSEP
W
UGARRIZA OLABARRIA Juan Carlos
W
SCHILLEMANS Coen
S
BAENA David
W
PELISSIER Michel
OLDEMAN Gerrit-Rudolf
JACQUEMIN Julien
GASPAROROCCA Sergio(+)
FAILLET Dominique
DIETEREN Nicole
FRANCK Jacques (+)
DELHEZ Chantal
CANOVAS Vincent
LEGAL Patrice
LAURENT Jean
LAVIEVILLE Bernard
MAREUIL Bernard
DUPEYROUX Olivier
BUERMANS Maurice
ADAM Jean-Pierre
LE CAIGNEC Eric
BERTING Tom
BERTING Corrie
BENISTRAND Claude
BENISTRAND Catherine
LEBACQ Bernard
HONORE Patrick
VERBRUGH Joop
VAN ASSELT Janwillem (X)
RUIZ-OPITZ Mario
PLAINE Patrick(+)
PIRET Véronique
SI M'HAMMED Elias
SEGUIN Jean
Maximilien Hayez
SALVERT Thomas
HARTA