Toggle navigation
Moj BIG
Registriraj se
Prijavi se
Jezik
Czech
German
Danish
English
Spanish
French
Croatian
Hungarian
Italian
Dutch
polish
Portuguese
Romanian
Slovak
Slovene
Swedish
Početna
Općenito
O nama
Pravila
Organizacija
Doprinosi
Korisnici
Pregled
Poredak
1000 BIGS
Karta
Poredak
ZONE 1 - NORDIJSKE ZEMLJE
ZONE 2 - BRITANSKI OTOCI
ZONE 3 - BENELUX
ZONE 4 - NJEMAčKA
ZONE 5 - FRANCUSKA
ZONE 6 - ŠPANJOLSKA & PORTUGAL
ZONE 7 - ŠVICARSKA
ZONE 8 - AUSTRIJA
ZONE 9 - ITALIJA
ZONE 10 - ISTOčNE ZEMLJE
ZONE + POSEBNA ZONA
Superbig
Continents
Eurobig
Zone + 1
Zone + 2
Zone + 3
Zone + 4
Zone + 5
Zone + 6
Natachas,...
Ironbigs
Općenito
TGV
Općenito
NATaCHAs (nacionalni izazovi)
Općenito
XL
Francuska
Italija
L
Ujedinjeno Kraljevstvo
Njemačka
Austrija
Portugal
Švicarska
M
Češka
Rumunjska
Hrvatska
Srbija
Irska
Island
Bosna
Belgija
Slovačka
S
Crna Gora
Mađarska
Slovenija
Sjeverna Makedonija
Albanija
Litva
Moldova
Kosovo
Nizozemska
Luksemburg
Cyprus
XS
Andora
Lihtenštajn
Malta
San Marino
Materijali
Odjeća
Medalje
Pregled
Naljepnice
Odnosi
Sastanci
Tisak
Forum
Traži se
Linkovi
Početna
Statistika
Zahtjevi
Bilješke
Rezultat
Karta
Više
69 - Cairn Gorm
SPEED Kevin
NW (29-06-1973)
JACQUEMIN Dominique
NW
JACQUEMIN Alain
MAYEUR Raymond(+)
NW
MAYEUR Etienne
NW
ALLEN Dave
NW
HANSEN Rob
NW
GOOS Tom
LUCAS Eric
NW
WEIR William
KOOL Martin
NEVILLE Graham
NW
ALLEN Dave
NW
METTROP Ivan
NW
DE VRENG Arno
NW
WEISS Niels
JOYA, Xavier
NW
COSIALS Xavier
NW
TORELLI Cecilia
NW
SPINA Luigi
NW
BITTLE Alan
SKOOL Kold
NW
VANSTIPHOUT Dominique
BERASATEGUI Ruben
NW
MORALES GARCIA Angel
ODENA TORRENT Xavier
BRENNER Karl
NW (2010)
SOMMER-Brenner Claudia
VERLAET Johan
RAMSAY John
NW
FROGNEUX Bernard
NW
MONTEFUSCO Claudio
NW
RAFOLS Frederic (+)
NW
ESCUER MESTRES Nuria
NW
MATTE Jean-Luc
NW
TAYLOR Martin
NW
TOLBOOM Michiel
NW
SCHNEIDER Irene
NW
VOOGT Frans
NW
BRIOLLET Daniel
NW (2013)
OOSTRA Ard
NW
DELEU Joren
NW
DELEU Krist
NW
LINNERT Heiko
NW (2014)
NOTTEN Peter
NW
NOTTEN Jean-Pierre
NW (2014)
THOMAS Pete
NW
WEYTMANS Christiaan
NW (2015)
GROOT Heleen
NW
DITESCU Razvan
NW
BLONK Patrick
NW
PETTICAN Andrew
NW
PADILLA Sergio
NW
PAL Gabor
NW
BEEKMAN Aart
NW
SEGUY Marc
NW (2017)
JANSEN Axel
NW
DEMAESSCHALCK Patrick
NW
VAN ELS Wim
NW (2019)
VIGH Szabolcs
NW
SZILAGYI Andras
NW
MANK Rolf
NW
DE JONGE Jelle
NW
KARBAUSKIENE Lina
NW
SCHOOT Hugo
NW
TER HEDDE Maxim
NW
STOFFELS Joost
NW
JACQUEMIN Julien
NW
CLEMENTS Edwin (+)
WEILER Hendrik
KARTA