Toggle navigation
Min BIG
Tilmeld
Log på
Sprog
Czech
German
Danish
English
Spanish
French
Croatian
Hungarian
Italian
Dutch
polish
Portuguese
Romanian
Slovak
Slovene
Swedish
Hjem
Generel
Om
Regler
Organisation
Bidrag
Medlemmer
Oversigt
Placering
1000 BIGs
Kort
Placering
ZONE 1 - NORDISKE LANDE
ZONE 2 - BRITISKE ØER
ZONE 3 - BENELUX
ZONE 4 - TYSKLAND
ZONE 5 - FRANKRIG
ZONE 6 - SPANIEN - PORTUGAL
ZONE 7 - SCHWEIZ
ZONE 8 - ØSTRIG
ZONE 9 - ITALIEN
ZONE 10 - ØSTLIGE LANDE
ZONE + SPECIEL ZONE
Superbig
Continents
Eurobig
Zone + 1
Zone + 2
Zone + 3
Zone + 4
Zone + 5
Zone + 6
Natachas,...
Ironbigs
Generel
TGV
Generel
NATaCHAs (nationale udfordringer)
Generaliteter
XL
Frankrig
Italien
L
Storbritannien
Tyskland
natachas.austria
natachas.portugal
natachas.switzerland
M
Tjekkiet
Rumænien
Kroatien
Serbien
Irland
Island
Bosnien
Belgien
natachas.slovakia
S
Montenegro
Ungarn
Slovenien
Nordmakedonien
Albanien
natachas.lithuania
natachas.moldova
Kosovo
Holland
natachas.luxemburg
natachas.cyprus
XS
Andorra
natachas.liechtenstein
natachas.malta
natachas.sanmarino
Materiale
Tøj
Medaljer
Magasin
Klistermærker
Forbindelser
Møder
Trykke
Forum
Ønskede
Links
Hjem
Statistikker
Hævder
Noter
Score
Kort
Mere
516 - Serra da Arrábida
LONGO Jeannie
MAYEUR Etienne
NW
VIERFOND Mickael
CHARRON Julien
NW
SARRIEGI Aitor
SW
JACQUEMIN Dominique
NE
HANSEN Rob
NE
DEMIGUEL Juanjo
NW
DEMIGUEL Jesus
NW
LUCAS Eric
NE
CLIMACO Miguel
JACQUEMIN Gilles
JACQUEMIN Alain
TORELLI Cecilia
NW
SPINA Luigi
NW
VAN ELS Wim
NE (18-06-2009)
PUSKAS Zoltan
NE
SPEED Kevin
NW (20-06-2009)
KUSTAN Klaudia
NW
SALA Roger
KAAL Joeri
NE
OOSTRA Ard
NE
DE DOBBELEER Davy
NE
RAFOLS Frederic (+)
NW
ESCUER MESTRES Nuria
NE
PARTHOENS Jean
NE
van AMEIJDEN Richard
NE
VALLEJO PARTE Luis Fernando
NE
BRIOLLET Daniel
NW (2012)
GUIJARRO ORDONEZ Rafael
NW
DIAZ Enrique
NE
COSTAS TORRE Javier
NE
SEGUY Marc
NW (2015)
GOMEZ Manel
NW
CANDAU François
SW (2015)
VANSTIPHOUT Dominique
NW
NOTTEN Peter
NE
MAAS Marlou
NE
CRAMAY Daniel
NE
NOTTEN Jean-Pierre
NW (2017)
SPEICH Mike
NE
VEERMAN Wim
NW
GAWRON Marcel
SW
MONTEFUSCO Claudio
NE
KARBAUSKIENE Lina
NW
ANTXUSTEGI Aitor
SW
WEYTMANS Christiaan
SW (2018)
MARTINS Juris
SW
TAYLOR Martin
NW
POCHE Miro
NE
DEMAESSCHALCK Patrick
NE
VON HEYDEBRECK Anja
NW
LINNERT Heiko
NW (2020)
CHARBONNIER Robert
NW (2020)
BUSCHMANN Dirk
NW
SZILAGYI Andras
NW
BRUNETTI Gabriele
SW
CANO LOPEZ Francisco Javier
SW (18-05-2023)
VERLAET Johan
NW
MANK Rolf
NE
ALLEMEERSCH Kris
NE
LOURENCO João
OTEMAN Luc
VAN DE WOUWER Kurt
KORT